Locator Хмельницький Діагностичний центрДіагностичний центр Хмельницький

Діагностичний центр у Хмельницькому

6
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Медицинский центр Одвис Плюс
  Хмельницький, вулиця Шевченка, тел.
  Хмельницький, вулиця Шевченка, ул, тел. детальніше
  Діагностичний центр Медицинский центр Одвис Плюс знаходиться у Хмельницькому, вулиця Шевченка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 19:00.
 • Медицинский центр Малятко Плюс
  Хмельницький, вулиця Вайсера, тел.
  Хмельницький, вулиця Вайсера, 14, тел. детальніше
  Діагностичний центр Медицинский центр Малятко Плюс знаходиться у Хмельницькому, вулиця Вайсера. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 19:00.
 • Репродуктивная клиника Елены Вавринчук
  вулиця Заречанская, тел.
  вулиця Заречанская, 3/2, тел. детальніше
  Діагностичний центр Репродуктивная клиника Елены Вавринчук знаходиться у Хмельницькому, вулиця Заречанская. Сьогодні ця організація працює за графіком з 16:00 до 20:00.
 • Центр восстановления зрения Анатолия Соввы в Хмельницком
  вулиця Льва Толстого, тел.
  вулиця Льва Толстого, ул, тел. детальніше
  Діагностичний центр Центр восстановления зрения Анатолия Соввы в Хмельницком знаходиться у Хмельницькому, вулиця Льва Толстого. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.
 • Медицинский центр Одвис
  Львовское шосе, тел.
  Львовское шосе, 11, тел. детальніше
  Діагностичний центр Медицинский центр Одвис знаходиться у Хмельницькому, Львовское шосе. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 19:00.
 • МРТ и КТ Медицинский центр Ультрадиагностика
  вулиця Каменецкая, тел. 0(67)120-01-6... показати
  вулиця Каменецкая, 76, тел. 0(67)120-01-65 детальніше
  Діагностичний центр МРТ и КТ Медицинский центр Ультрадиагностика знаходиться у Хмельницькому, вулиця Каменецкая. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 22:00.

коротко про діагностичний центр у Хмельницькому

На цій сторінці зібрані діагностичний центр, розташовані у Хмельницькому. Locator.ua відомо про шість діагностичний центр поряд з цим місцем серед яких Медицинский центр Одвис Плюс, Медицинский центр Малятко Плюс, Репродуктивная клиника Елены Вавринчук та інші , які розташовані на вул. Шевченка, вул. Вайсера, вул. Заречанская і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці діагностичний центр.

Діагностичний центр у Хмельницькому

Більше популярних послуг у рубриці:

УЗД, косметолог, діагностична клініка, колоноскопія, рентген, оториноларинголог, маммолог, травматологія, ендокринологія, ендокринолог, педіатр, терапевтичні послуги, флюорографія, маммологія, анестезіолог-реаніматолог, рентгенолог, ортопедія, маммографія, андрологія, гастроентеролог