Хмельницька обл. Хмельницьк Діагностичний центрДіагностичний центр Хмельницьк

Діагностичний центр у Хмельницьк

6
 • Медицинский центр Одвис
  Хмельницьк, Львовское шосе, тел.
  Хмельницьк, Львовское шосе, 11, тел. детальніше
  Діагностичний центр Медицинский центр Одвис знаходиться у Хмельницьк, Львовское шосе. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 19:00.
 • Центр восстановления зрения Анатолия Соввы в Хмельницком
  вулиця Льва Толстого, тел.
  вулиця Льва Толстого, ул, тел. детальніше
  Діагностичний центр Центр восстановления зрения Анатолия Соввы в Хмельницком знаходиться у Хмельницьк, вулиця Льва Толстого. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.
 • Репродуктивная клиника Елены Вавринчук
  вулиця Заречанская, тел.
  вулиця Заречанская, 3/2, тел. детальніше
  Діагностичний центр Репродуктивная клиника Елены Вавринчук знаходиться у Хмельницьк, вулиця Заречанская. Сьогодні ця організація працює за графіком з 16:00 до 20:00.
 • МРТ и КТ Медицинский центр Ультрадиагностика
  вулиця Каменецкая, тел. 0(67)120-01-6... показати
  вулиця Каменецкая, 76, тел. 0(67)120-01-65 детальніше
  Діагностичний центр МРТ и КТ Медицинский центр Ультрадиагностика знаходиться у Хмельницьк, вулиця Каменецкая. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 22:00.
 • Медицинский центр Одвис Плюс
  вулиця Шевченка, тел.
  вулиця Шевченка, ул, тел. детальніше
  Діагностичний центр Медицинский центр Одвис Плюс знаходиться у Хмельницьк, вулиця Шевченка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 19:00.
 • Медицинский центр Малятко Плюс
  вулиця Вайсера, тел.
  вулиця Вайсера, 14, тел. детальніше
  Діагностичний центр Медицинский центр Малятко Плюс знаходиться у Хмельницьк, вулиця Вайсера. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 19:00.

коротко про діагностичний центр у Хмельницьк

На цій сторінці зібрані діагностичний центр, розташовані у Хмельницьк. Locator.ua відомо про шість діагностичний центр поряд з цим місцем серед яких Медицинский центр Одвис, Центр восстановления зрения Анатолия Соввы в Хмельницком, Репродуктивная клиника Елены Вавринчук та інші , які розташовані на ш. Львовское, вул. Льва Толстого, вул. Заречанская і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці діагностичний центр.

Діагностичний центр у Хмельницьк

Більше популярних послуг у рубриці:

, маммографія, гастроентеролог, травматолог, маммологія, гастроентерологія, , невролог, хірург, андрологія, дерматологія, 3D-УЗД, нейрохірург, проктолог, дієтологія, оторіноларінгологія, , уролог, Безкоштовний Wi-Fi, репродуктолог