Наркологічні клініки у Хмельницькому

1
фільтр: цілодобово
 • target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Хмельницкий областной центр ресоциализации наркозависимой молодежи

  проспект Миру, тел. 0 (67) 365-63... показати
  проспект Миру, 76/3, тел. +380(67)365-63-44 детальніше
  Наркологічні клініки Хмельницкий областной центр ресоциализации наркозависимой молодежи знаходиться у Хмельницькому, проспект Миру. Сьогодні ця організація працює цілодобово.

Коротко про наркологічні клініки у Хмельницькому (Хмельницька)

На цій сторінці зібрані наркологічні клініки, розташовані у Хмельницькому (Хмельницька). Locator відомо про одна наркологічні клініки поряд з цим місцем серед яких Хмельницкий областной центр ресоциализации наркозависимой молодежи , який розташований на пр. Миру. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці наркологічні клініки.

 • Скільки Наркологічні клініки у Хмельницькому?

  За даним Locator у Хмельницькому ведуть діяльність 1 Наркологічні клініки.

 • Які Наркологічні клініки найкращі у Хмельницькому?

  Locator радить відвідати насступні Наркологічні клініки у Хмельницькому: Хмельницкий областной центр ресоциализации наркозависимой молодежи.

 • Де знаходиться найближчі від мене Наркологічні клініки у Хмельницькому?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Наркологічні клініки, перейдіть на сторінку Наркологічні клініки у Хмельницькому і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Наркологічні клініки у Хмельницькому?

  Ціни на послуги Наркологічні клініки залежать від конкретної послуги і Наркологічні клініки. Locator.ua дає можливість всім Наркологічні клініки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Наркологічні клініки.

 • Послугами яких Наркологічні клініки у Хмельницькому краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Наркологічні клініки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Хмельницкий областной центр ресоциализации наркозависимой молодежи.

 • Як зв'язатись з цими Наркологічні клініки?

  Контакти для зв'язку з цими Наркологічні клініки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Наркологічні клініки у Хмельницькому