Locator Хмельницький Онкологічна клінікаОнкологічна клініка Хмельницький

Онкологічна клініка у Хмельницькому

1
 • target ad
  Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Хмельницький обласний протипухлинний центр (КНП ХОР)
  вулиця Пилотская, тел. 0 (96) 065-82... показати
  вулиця Пилотская, 1, тел. +380(96)065-82-85 детальніше
  КНП "Хмельницький обласний протипухлинний центр" ХОР (раніше - Обласний онкологічний диспансер або ХООД) – єдиний в області спеціалізований онкологічний заклад третинного рівня надання медичної...

коротко про онкологічна клініка у Хмельницькому

На цій сторінці зібрані онкологічна клініка, розташовані у Хмельницькому. Locator.ua відомо про одна онкологічна клініка поряд з цим місцем серед яких Хмельницький обласний протипухлинний центр (КНП ХОР) , який розташований на вул. Пилотская. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці онкологічна клініка.

 • Скільки Онкологічна клініка у Хмельницькому?

  За даним Locator.ua у Хмельницькому ведуть діяльність 1 Онкологічна клініка.

 • Які Онкологічна клініка найкращі у Хмельницькому?

  Locator радить відвідати насступні Онкологічна клініка у Хмельницькому: Хмельницький обласний протипухлинний центр (КНП ХОР).

 • Де знаходиться найближчі від мене Онкологічна клініка у Хмельницькому?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Онкологічна клініка, перейдіть на сторінку Онкологічна клініка у Хмельницькому і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Онкологічна клініка у Хмельницькому?

  Ціни на послуги Онкологічна клініка залежать від конкретної послуги і Онкологічна клініка. Locator.ua дає можливість всім Онкологічна клініка вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Онкологічна клініка.

 • Послугами яких Онкологічна клініка у Хмельницькому краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Онкологічна клініка, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Хмельницький обласний протипухлинний центр (КНП ХОР).

 • Як зв'язатись з цими Онкологічна клініка?

  Контакти для зв'язку з цими Онкологічна клініка ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Онкологічна клініка у Хмельницькому