Locator Хмельницький ТравмпунктиТравмпункти Хмельницький

Травмпункти у Хмельницькому

1
 • target ad
  Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Ортопедо-травматологическое отделение Хмельницкой областной больницы
  вулиця Пилотская, тел. 0 (38) 265-62... показати
  вулиця Пилотская, пілотська, тел. +380(38)265-62-36 детальніше
  Травмпункти Ортопедо-травматологическое отделение Хмельницкой областной больницы знаходиться у Хмельницькому, вулиця Пилотская.

коротко про травмпункти у Хмельницькому

На цій сторінці зібрані травмпункти, розташовані у Хмельницькому. Locator.ua відомо про одна травмпункти поряд з цим місцем серед яких Ортопедо-травматологическое отделение Хмельницкой областной больницы , який розташований на вул. Пилотская. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці травмпункти.

 • Скільки Травмпункти у Хмельницькому?

  За даним Locator.ua у Хмельницькому ведуть діяльність 1 Травмпункти.

 • Які Травмпункти найкращі у Хмельницькому?

  Locator радить відвідати насступні Травмпункти у Хмельницькому: Ортопедо-травматологическое отделение Хмельницкой областной больницы.

 • Де знаходиться найближчі від мене Травмпункти у Хмельницькому?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Травмпункти, перейдіть на сторінку Травмпункти у Хмельницькому і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Травмпункти у Хмельницькому?

  Ціни на послуги Травмпункти залежать від конкретної послуги і Травмпункти. Locator.ua дає можливість всім Травмпункти вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Травмпункти.

 • Послугами яких Травмпункти у Хмельницькому краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Травмпункти, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Ортопедо-травматологическое отделение Хмельницкой областной больницы.

 • Як зв'язатись з цими Травмпункти?

  Контакти для зв'язку з цими Травмпункти ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Травмпункти у Хмельницькому